Ettevõttest

Osaühing Remning on loodud 2005 aasta hakul ning põhineb 100% kodumaisel kapitalil. Hoolimata lühikesest eksisteermisajast omame suuri kogemusi ning meie teenuseid on kasutanud mitmed vallavalitused, suurettevõtted, eraettevõtjad jne. Tänaseks päevaks oleme saavutanud kindla positsiooni turul ning samuti klientide usalduse. Meie masinapark on osalenud paljudel maaparandus- ehitus- ja kaevamistöödel. OÜ Remning püüab olla klientide jaoks nii paindlik kui võimalik ning seega on meie poolt pakutavatel teenustel väga lai haare. Me ei ole keskendunud ainult üksikutele konkreetsetele töödele. Me ei tee vahet väike ja suurklientidel - meie jaoks on kõik kliendid võrdsed.
 

Kvaliteet ja usaldusväärsus

Oma töödes üritame olla maksimalistid ning pakkuda kliendile teenust, millega ta võib 100% rahul olla. Töö kvaliteedi tagab kaasaegne masinapark ja professionaalne tööjõud. Püüame olla kõikidele klientidele usaldusväärne partner ning pidada kinni kõigist lubadustest ja tähtaegadest. Meie visooniks on pakkuda kliendile alalti natuke rohkem kui vajalik.
 

Meie eesmärk

Meie eesmärgiks on kasvada juhtivaks ettevõtteks omas tegevusvaldkonnas. Firma masinapark ja töötajaskond on pidevas täienemises, millega kaasneb meie suutlikuse pidev tõus.

maaparandustööd

kopatööd

haljastustööd

teedeehitus

kaevetööd

lammutamine

lammutusteenus

purustustööd

materjali purustamine

kiviaiad

kiviaedade ehitamine

kiviaedade ehitus

kivimaterjal

kivimaterjali müük

   ...